E-R 09:00-21:00          L-P 10:00-21:00         17.06.24 oleme avatud 17:00-21:00

Draakonisaba seikluslinnakodud

Meie keskuses on tasuta lauajalgpall, õhuhoki ja korvpall.

Lisaraha eest on keskuses mänguväljaku automaadid – veemasin, rallimäng ja reaktsioonimäng.

Kontserdimaja – Tail of the Dragon’i seikluslinna keskväljakul asuvas Kontserdimajas on väga tihe graafik. Lisaks diskole, mis kestab veerand tundi igal täistunnil, pakutakse lastele multikaid ja filme. Nädalavahetustel esinevad kontserdimaja laval erinevad klounid, mustkunstnikud, lauljad ja muud huvitavad osalejad.

Spordihoone – nagu soliidsele jõusaalile kohane, on see koht, kus saab seitse higistamist katkestada. Ronimissein, kus saab oma osavust proovile panna, viinapuudelt vahtmerre hüppamine ja liuglemine liumäel on asjad, mis panevad iga lapse silmad särama.

Princess Tower – Draakonisaba seikluslinnas öeldakse: “Kui sa pole käinud Princess Toweris, siis pole sa maailma näinud.” Princess Toweri tipust avaneb hingemattev vaade kogu linnale. Torni sees saavad kõik väikesed tüdrukud tunda end tõeliste printsessidena.

Politseimaja – tahad näha, kuidas video turvameetmed toimivad? Huvitavad mängud “politseist ja kiusajast” algavad just siit

Draakonisaba labürint – kui sa tahad näha Draakonisaba seiklusliku linna valitsejat, suurt tulekahjude purskajat dra…., pead sa leidma õige tee põnevas labürindis.

Kummituste maja – Draakonisaba linna elanikud räägivad, et kunagi elas selles majas üks draakonipüüdja, kes kadus ammu ja nüüd on selles majas kuulda hirmuäratavaid hääli ning keegi ei julge siia siseneda. Kas sina oled esimene uljas?

Playhouse – Playhouse’is on lahe videomängude sein, kus saab mängida kõige populaarsemaid videomänge.

Väikelaste tuba on parim koht maailmas just kõige pisematele, kes ei otsi veel suuri seiklusi, kuid on põnevil ja innukalt valmis mängima imeliste mänguasjadega oma vanemate valvsa pilgu all. Siit leiad ka kauni raamatukogu ja saad LEGO kuubikutest ehitada maailma kõrgeima pilvelõhkuja või kosmosejaama. Selles arhitektuuribüroos loodud hoonetele seab piirid vaid kujutlusvõime.

Pood – igas endast lugupidavas linnas on oma kindel koht väikeses hubases poes, kus saab huvitavaid kaupu korvi panna ja õppida nende eest kassas maksma.

Moeateljee – põnev riidevalik ateljees, suured peeglid ja nipsasjad on just õige kombinatsioon, kus väikesed moesõbrad ja stilistid tundideks kaovad.

Mägironimislinnak – Saate lõputult treenida kaljuronimisseinal ja sealt ka liugu lasta.

Farm – ükski linn ei saa eksisteerida ilma heade taluniketa, kes pakuvad linnaelanikele toitu. Tule ja vaata meie suurepärast traktorit ning pane end proovile taluloomade häälte äratundmises.