E-R 09:00-21:00          L-P 10:00-21:00

UULA NÄOMAALINGUD

Näomaalinguid on tehtud kaua nende poolt, kes teavad kuidas pintslit käes hoida. Kellel ikka vurrude joonistamiseks koolitunde vaja? Lapsed ei saa niikuinii aru, milline näomaaling on ilus? Näomaalinguks sobib igasugune värv? Keegi ei pane tähele, et nägu on roheline kogu ülejäänud nädala?
Kui Teie nii ei arva, siis palun lugege edasi.

Mina olen suure praktikaga professionaal, teen oma tööd kire ja armastusega. Olen ainukesena Eestis lõpetanud rahvusvahelise näomaalijate kooli International Face Painting School kõige kõrgema taseme. Juba seitsmendat aastat õpetan ka Grimmikoolis näomaalingute eriala. Õpin ja täiendan ennast ning muudan oma kollektsiooni pidevalt. Osalen aegajalt ka rahvusvahelistel näomaalingute konkurssidel, seni edukaimad tulemused on 2016. aastal USAs toimunud konkursil saavutatud esikoht (vt žürii otsust ülal) ja 2018. aastal võidetud võistlus Inspiration To Paint. 
Iseenesestmõistetavalt on ka kõik minu töövahendid alates värvidest ja pintslitest, lõpetades Swarovski kristallidega, väga kvaliteetsed ja lastesõbralikud.

Näomaalingute tunnihind: 70 €
Sädelevate tätoveeringute tunnihind: 75 € 
Võimalus aega pikendada 30 minuti kaupa: 35
/30min

Ühes tunnis teen:
Suuri näomaalinguid 5-7 tk 
Keskmisi näomaalinguid kuni 12 tk 
Väikseid näomaalinguid kuni 15 tk
Väga väikseid näomaalinguid kuni 25 tk

Tulen kohale oma toolide ja lauaga, hinnas sisalduvad ka kõik sädelused ja kivikesed.

Juttu professionaali ja “mis-see-siis-ära-ei-ole-kunstniku” tööde erinevast kvaliteedist ja maalimise kiirusest võiks jätkata pikalt, aga üks pilt räägib palju rohkem kui tuhat sõna…

Ja kui meeldis, olen meeleldi Teie teenistuses nii sünnipäevadel, kostüümipidudel, teemapidudel, tüdrukuteõhtutel, suvepäevadel kui mistahes muudel suurematel ja väiksematel linna- või külaüritustel.